Створено Youtube-канал «Театральні вікна»

У мережі створено навчальний канал «Театральні вікна», присвячений обміну різноманітним театральним досвідом.

Тут збиратиметься та зберігатиметься практична відеоінформація про різні театральні школи світу: майстер-класи, відеоуроки, фільми, інтерв’ю, тощо, – які демонструватимуть різнобарвність театральної культури та існуючих театральних систем.

На каналі представлятимуться заняття від театральних педагогів, режисерів, акторів з різних країн світу, що є носіями різних театральних шкіл. Вся інформація дублюватиметься українською мовою.

«В українському сегменті мережі немає нічого подібного, це буде канал с абсолютно унікальним контентом. Фактично йдеться про живий відеопосібник для всіх, хто займається театральною справою: акторів, режисерів, педагогів, критиків, але передусім –студентів театральних вишів», – підкреслив ініціатор та куратор програми «Театральне вікно до Європи» Дмитро Терновий.

За його словами, головною ідеєю проекту є зближення театральних просторів України та Європи.

Вже зараз на каналі доступні майстер-класи за школою фізичного театру Лекока, а найближчим часом тут мають з’явитися майстер-класи за польською школою театру, комедії дельарте та школи інструментального актора.

Канал створено в рамках проекту Театру на Жуках «Театральні вікна. Work in progress» за фінансової підтримки International Relief Fund МЗС Німеччини і Goethe-Institut Ukraine.