Сценарій Ольги Тернової відібрано для участі у кінострічці «За вікном»

Сценарій короткометражної стрічки «Одна», запропонований режисеркою Театру на Жуках Ольгою Терновою, відібрано для участі у кінопроекті «За вікном» продюсера Володимира Нагорного.

Кінокомпанія «Фан Філмз» оголосила про створення в період локдауну кінопроекту «За вікном», який має бути знятий незвичним способом – виключно за допомогою дрону, ззовні будинків, через вікна, за якими розігруються різні сцени з життя українців.

За задумом продюсера, кожний епізод фільму повинен зніматися у різних містах України. І кінокомпанія оголосила конкурс сценарних ідей, які б найкраще презентували те чи інше місто України.

Як повідомив В.Нагорний від Харкова було подано понад 10 заявок, але він відібрав сценарій О.Тернової, який його емоційно зачіпив.

За сюжетом в гості до головної героїні збираються друзі, розпочинається звичайна, здавалося б, вечірка, аж поки не з’ясовується, що все це відбувається лише у свідомості героїні. За задумом О.Тернової, така історія дуже дотична сьогоденню, коли люди, що опинилися за зачиненими дверима під час пандемії, ледь не божеволіють від нових вимушених умов життя.

Зйомки проекту, як очікується, розпочнуться навесні. Планується, що у зйомках харківського епізоду візьме участь студія Театру на Жуках.