Театр на Жуках відкриває новий сезон прем’єрою

14-15 вересня Театр на Жуках відкриє новий сезон прем’єрними показами вистави «Тому що метелики», який був вперше показаний публіці в червні, під саму завісу минулого сезона.

Постановка зроблена за п’єсою американського драматурга Леонарда Герша «Ці вільні метелики», яка свого часу з великим успіхом йшла на Бродвеї. У центрі вистави – душевна й зворушлива історія відносин, що зароджуються між Дональдом і Джил, які випадково виявилися сусідами по квартирі.

Це камерна вистава, в якій зайнято всього чотири актори, причому у Катерини Дьоміної і Влада Торського, які виконують головні ролі, це перший серйозний сценічний досвід. Також у виставі грають актор Театру на Жуках Антон Щербак і режисерка-постановниця Ольга Тернова.

Також у вересні на сцені театру глядачі зможуть побачити спектакль «Тінь» за казкою Андерсена, поставлений французьким режисером і педагогом Жоржем Ганьоре. Ця робота покликана продемонструвати можливості застосування в театрі новітніх інформаційних технологій «захоплення руху». Показ став можливий в рамках проєкту «Театральне вікно до Європи», завдяки підтримці Українського культурного фонду і Французького Інституту. Вистава в Харкові буде показана двічі 21 вересня. Після Харкова спектакль побачать також в Києві (театр «Дах») і на Гогольфест в Дніпрі.

В цілому, до нового року Жуки планують показати свої репертуарні вистави «Збій системи», «Туман», «Ромео і Джульєтта», «Амур де труа, або Три етюду з пістолетом». Також планується відновити в оновленому складі спектакль «Пластилін світу» по філософській казці Євгена Клюєва «Між двох стільців» і випустити прем’єру за новою п’єсою Дмитра Тернового «Гамлет. Шоу».