На сцені Театру на Жуках – «Легенда»

На сцені Жуків буде показано запрошену виставу «Легенда» за відомою п’єсою Алессандро Барріко «1900. Легенда про піаніста».

Цю постановку на малій сцені Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії зробив режисер Сергій Чверкалюк з одним із провідних акторів цього театру Павлом Чирвою.

Продюсер Жуків Дмитро Терновий зазначив, що, перебуваючи у Миколаєві, випадково побачив виставу й одразу загорівся ідеєю привезти її до Харкова.

«У різних містах є чудові театральні постановки, іноді просто шедеври, які практично нереально побачити мешканцям інших міст. Потрібно якось поступово змінювати цю ситуацію, хай навіть шляхом таких невеликих проєктів», – зазначив він.

Ділячись власним враженням від «Легенди», Д.Терновий сказав: «Штука в тому, що я дуже не люблю моновистави, це абсолютно не мій жанр. Навіть постановки з найвидатнішими артистами залишали мене байдужим. А тут я раптом спіймав себе на тому, що дивлюся моновиставу і не хочу, щоб вона закінчувалася. Це було так несподівано, що захотілося негайно поділитися відкриттям із нашими глядачами. Думаю, вони отримають величезне задоволення від «Легенди», адже це чесна, жива і дуже зворушлива вистава».

Павло Чирва – один із провідних акторів Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії. У різні роки виконував ролі Треплева у чеховській «Чайці», Макбета в однойменній трагедії Шекспіра, роль Тіні в «Тіні» Шварца, Боні в «Королеві Чардаша» Кальмана, Возного у «Наталці Полтавці» Котляревського, Диявола в рок-опері «Біла ворона», Саванароли в мюзиклі «Леонардо», Івана Іскри у «Марусі Чурай» Ліни Костенко, Жадова у «Дохідному місці» Островського тощо.

Відомий італійський письменник, драматург і сценарист Алессандро Барріко написав свою моноп’єсу «1900. Легенда про піаніста» в 1994 році, і з того часу ця історія про геніального музиканта, що народився на кораблі і жодного разу не зійшов з нього на землю, встигла обійти цілий світ. За нею зняли відомий фільм «Легенда про піаніста» з Тімом Ротом у головній ролі, її ставлять і грають у багатьох театрах в різних країнах.

Театр на Жуках запрошує глядачів у неділю 24 червня о 18.00 на борт океанського лайнеру «Вірджинія», щоб долучитися до неймовірної історії Денні Будмена Т. Д. Лемона Тисяча дев’ятисотого.