Поет Олег Короташ презентує в Театрі на Жуках свою нову книгу «Бордель для Військових»

13 травня в Театрі на Жуках – творчо-дискусійний вечір поета і громадського діяча Олега Короташа, який презентує свою нову книгу віршів «Бордель для Військових».

Олег Короташ – активний учасник подій на Майдані, а після революції Гідності в квітні-травні 2014 року він був командиром одного з перших добровольчих батальйонів. У його нову книгу увійшли вірші, написані в період з 2012 по 2016 роки.

«Олег Короташ – наш давній друг, і в 2012 році саме на нашому майданчику відбулася харківська презентація його попередньої поетичної збірки «Поет без імперії». З того часу відбулися події, які стали водночас і найвеличнішими, і найтрагічнішими в історії сучасної України. І головний фокус уваги у книзі, звичайно, роздуми й емоції про них та про пережите», – каже продюсер Театру на Жуках Дмитро Терновий.

Він зазначив, що вечір пройде в незвичайному форматі, що поєднає в собі і презентаційну частину, і дискусійну.

«Ми вирішили зробити вечір живого спілкування з поетом, де можна буде не лише слухати вірші, а й ставити питання, міркувати, сперечатися. Це буде відкрита дискусія про сучасну літературу, про Майдан, про війну, про культурні розломи», – зазначив Д.Терновий.

Початок творчої зустрічі у неділю 13 травня о 18.00.

Олег Короташ – представник покоління «дев’ятидесятників» в українській літературі. Його називають засновником метафізичної поетичної школи. Народився в 1976 році в Івано-Франківську, навчався у Кракові, живе у Києві. Автор поетичних книг: «Світ блукаючих висновків», «Елегії острова Патмос», «Поет без імперії». Співавтор близько двадцяти різножанрових антологій: «Дев’ятидесятники», «Цех поетів», «Z wyobraźnię», «Анестезія: поети проти болю», «Листи з України» та ін. Лауреат національної премії ім.Т.Шевченка Василь Герасим’юк сказав про його поезії: «Якщо сьогодні в Україні існує дійсно інша література, це – творчість Олега Короташа».

Олег Короташ читає свої вірші в проєкті UA: Суспільне «Поезія гідності».