Виставу Ex Nihil у квітні буде показано в Києві на міжнародному фестивалі Zelyonka FEST

Театр на Жуках покаже виставу-медитацію Ex Nihil на міжнародному фестивалі сучасного танцю і перфомансу Zelyonka FEST, який відбудеться у Києві з 16 по 22 квітня.

Вистава Ex Nihil («З нічого» з лат.) – незвичайна постановка, в основі якої немає літературного матеріалу, її побудовано на пластично-драматичних формах і в ній майже не використовуються слова. Назва вистави відображає суть підходу до роботи, коли дія має космічний початок, що в багатьох культурах формулюється як божественне «ніщо».

Створена режисеркою Жуків Ольгою Терновою постановка задумана таким чином, щоб ряд образів захоплював глядачів у те, що відбувається, ніби у своєрідну медитацію, і давав кожному можливість пережити власний, дуже особливий асоціативний ряд і таким чином побачити свою індивідуальну виставу.

З часу прем’єри у 2014 році вистава пережила вже кілька редакцій, вона постійно змінюється, у ній знаходять відображення нові ідеї і переживання, так чи інакше глибоко пов’язані з тим часом, який ми всі проживаємо. Раніше вистава демонструвалася у Кракові, Парижі, Мюнхені, Нюрнберзі.

Ex Nihil буде зіграно на сцені Центру сучасного мистецтва «ДАХ» 16 квітня о 19.30. Детальніше про подію тут – https://www.facebook.com/events/157493998250728/, запис глядачів тут bit.ly/ex-nihil

Це буде другий за 10-ти річну історію Театру на Жуках виступ у Києві (у 2015 році Жуки вперше показали тут шекспірівську трагедію «Ромео і Джульєтта»).

Zelyonka FEST – єдиний в Україні міжнародний фестиваль сучасного танцю і перформансу. З моменту заснування у 2010 році познайомив українського глядача з понад сотнею вистав. У квітні в рамках фестивалю буде показано 18 вистав, це рекордна кількість у його історії. Будуть представлені роботи хореографів і постановників з Естонії, Бельгії, Польщі, Росії, України, Австрії. Покази пройдуть на 4-х театральних майданчиках – Мала Опера, ЦСМ «ДАХ», КМЦ ім. Козловського і НЦТМ ім. Курбаса. Повна програма фестивалю на сайті https://goo.gl/xzS6Nk, а також у Фейсбуці https://www.facebook.com/events/1029388320549634.