У Парижі вийде вистава «Доротея»

Навесні цього року паризькі глядачі зможуть познайомитися з виставою «Доротея» у постановці української режисерки Ольги Тернової.

Роботу виконано з акторами театральної компанії En Details у досить незвичайний спосіб. Сценічну дію тут навмисно відокремлено від тексту, який чує глядач, а реальність того, що відбувається, зливається зі спогадами персонажів.

«Щирість почуттів героїв поєднується з умовністю повільного руху, який зачаровує й метафорично передає події, що відбуваються, та внутрішні переживання дійових осіб, – говорить режисерка вистави Ольга Тернова. – Реальність, немов переплавлена в якесь сновидіння, передає думки й почуття героїв, вражених пережитими трагічними і водночас чудовими подіями».

Прем’єра відбудеться 23 березня на сцені Théâtre La croisée des chemins («Театральне перехрестя»), далі вистава йтиме щоп’ятниці до кінця травня.

En Details – нова театральна компанія, кістяк якої склали кілька молодих французьких акторів і дві актриси Театру на Жуках, що зараз живуть у Парижі.

«Доротея» поставлена за повістю «Бар’єр» відомого болгарського письменника Павла Вежинова (інсценізація Дмитра Тернового).