У Театрі на Жуках – французька весна

  «Жуки» після перерви випускають прем’єру, поставлену на основі французької драматургії.  Новий спектакль, який буде йти протягом усього березня, отримав назву «Amour de trois, або Три етюду з пістолетом».

В основі роботи – «Дивний світ театру» Марселя Мітуа, «Приїжджий з Рангуна» Гі Абекассіс, і третя частина, поставлена за мотивами п’єси Жаміака Ів «Месьє Амількар, або Людина, яка платить».  Всі три мініатюри вирішені в своїх жанрах, але об’єднані спільною ідеєю, формою і розігруються одним акторським складом.

Як зазначила режисерка й художня керівниця театру Ольга Тернова, у нової роботи є свої особливості.

«Це наша традиція – постійно пробувати щось нове, різні жанри, напрямки.  В даному випадку ми взяли некласичний драматургічний матеріал, відносно сучасний, та перенесли його в наші дні.  На відміну від більшості робіт, виконаних в дусі режисерського театру, тут виконавці отримали більше свободи, можливості для імпровізації та самостійного пошуку», – сказала вона.

Крім того, за словами режисерки, постановка «змусила ще раз переглянути можливості нашого залу і поставити в ньому все з ніг на голову».

«Думаю, це той спектакль, на якому глядач зможе відпочити, зарядитися позитивними емоціями, цьому сприяє і жанр, і ігрова форма, і хороша музика», – додала О.Терновая.

Прем’єра «Amour de trois, або Три етюду з пістолетом» відбудеться 4 березня.