Театр на Жуках виступить в Польщі, Франції та Німеччини

Театр на Жуках відправляється в двотижневу поїздку по країнах Європи, де візьме участь в декількох фестивалях і проєктах.

Театр везе дві свої найсучасніші постановки – спектакль-медитацію Ex Nihil і «Ромео і Джульєтту» в некласичному прочитанні.  Протягом поїздки заплановано сім виступів у Кракові, Парижі, Мюнхені та Нюрнберзі, також в Німеччині режисерка Театру на Жуках Ольга Тернова проведе два авторських майстер-класи, присвячені акторській роботі з увагою.

Вже в суботу 23 квітня Жуки покажуть «Ромео і Джульєтту» в Кракові в рамках третього міжнародного фестивалю українського театру «Схід-Захід».

25 і 29 квітня театр виступить з виставою Ex Nihil в столиці Франції, де візьме участь в акціях «Українського сезону в Парижі».

1 і 3 травня Жуки покажуть обидві вистави в Мюнхені як частина театрального марафону в культурному центрі «Місто», а 6 і 7 травня виступлять в Нюрнберзі з виставою Ex Nihil.

Вистава «Ромео і Джульєтта» поставлена не стільки про любов, скільки про пристрасті, які керують людиною.  Тут вісім акторів розіграють всі ролі – своєрідний тотальний театр, де всі грають всіх, а глядач має можливість побачити, як людські пристрасті відображаються в кожному з нас залежно від обставин, в яких ми опиняємося.

Ex Nihil – спектакль без драматургічної основи про пошуки свободи та себе самого, в якому практично немає слів, а ті слова, які використовуються, звучать на різних мовах і вторинні по відношенню до дії.  Вистава створювалася і змінювалася в період найважчих і одночасно надихаючих подій в історії сучасної України, що знайшло своє відображення в постановці.  Вистава створена в придуманому режисеркою та акторами театру жанрі медитації, в яку Жуки пропонують поринути глядачеві, щоб кожен з них, прийнявши запропонований потік образів і асоціацій, зміг побачити свій власний, неповторний спектакль. Детальна інформація про виступи – в розділі Афіша на сайті театру.