Театр на Жуках вперше виступить в Києві

Харківський Театр на Жуках вперше виступить перед столичним глядачем із виставою за шекспірівською трагедією «Ромео і Джульєтта».

«Ми не раз грали на фестивалях в Україні, Польщі, Чехії, але досі все оминали Київ.  Завдяки підтримці агентства Тайм-Арт, такий виступ став можливим», – сказав продюсер Театру на Жуках Дмитро Терновий.

Він повідомив, що для першого показу в Києві «Жуки» обрали саме «Ромео і Джульєтту», одну з нових постановок, яка сьогодні багато в чому визначає обличчя театру.

«З одного боку, це, безумовно, режисерський спектакль, образне прочитання шекспірівської трагедії, що вимагає гранично точної і злагодженої командної роботи.  З іншого – це величезний творчий простір для акторів, які в процесі дії «перестрибують» з одного персонажа в інший», – зазначив Д.Терновой.

Якщо вистава сподобається киянам, можливо, до кінця поточного сезону Жуки приїдуть до Києва ще раз, сказав він.

Вистава «Ромео і Джульєтта» випущена Театром на Жуках навесні 2013 року.  Режисерка-постановниця – художня керівниця театру Ольга Тернова.  Постановка відзначена дипломами «За творчий пошук» професійного і альтернативного журі на міжнародному фестивалі Homo Ludens-2013 у Миколаєві. Вистава відбудеться 18 березня о 19.00 на малій сцені Палацу «Україна», продажем квитків займається агентство «Партер».