Харківські театри починають благодійний марафон

У Харкові розпочався благодійний театральний марафон «Небайдужість», метою якого є допомога людям, що постраждали від військових дій.

Ініціаторами акції виступили 12 театральних колективів та циркова студія, учасники марафону сподіваються, що до них приєднаються інші театри міста, в тому числі й державні, щоб збільшити обсяг допомоги.

У благодійному марафоні беруть участь відомі недержавні театри Харкова: «Прекрасні квіти», Театр на Жуках, Тимур, PS, Казанок, театральна майстерня «Вінора», театр «Може бути», Театр 19, Арабески, Центр сучасного мистецтва «Нова сцена», «Сахалін», «Мадригал», а також студія циркового мистецтва «Старий цирк».

Усі вони зіграють одну або кілька вистав, збір від яких повністю піде на благодійні цілі. Після вистав також планується організувати збір пожертвувань, благодійний продаж різних сувенірних виробів ручної роботи.

Усі зібрані кошти учасники марафону домовилися передати на закупівлю теплого одягу для вимушених переселенців, медикаментів для поранених і засобів захисту для військовослужбовців.

Усього учасники з середини вересня до кінця жовтня покажуть 17 різних вистав.

Акція стартувала 14 вересня новою виставою Театру на Жуках Ex Nihil, фінальною виставою, на разі, заявлено виставу театру «Котелок» «Північне сяйво», яка відбудеться 23 жовтня.

Афішу марафону (робота дизайнера Сергія Чеботарьова) можна подивитися тут.