Нова вистава «Жуків» відзначена двома нагородами міжнародного фестивалю Homo Ludens

Вистава Театру на Жуках «Ромео і Джульєтта», прем’єра якої відбулася у кінці минулого сезону, відзначена спеціальними дипломами «За творчий пошук» професійного та альтернативного журі на міжнародному фестивалі Homo Ludens (Людина, що грає).

Фестиваль проходив у Миколаєві на трьох майданчиках з 4 по 12 жовтня. У ньому взяли участь більше двадцяти театрів з п’яти країн, переважно державні та муніципальні. Колективи оцінювали два журі, професійне та альтернативне, яке складалося з журналістів і молодих критиків.

Саме виставою «Ромео і Джульєтта» 7 жовтня відкрилась нова, експериментальна, сцена в Миколаївському академічному театрі російської драми.

Крім того, в рамках фестивалю відбувся майстер-клас режисера Театру на Жуках Ольги Тернової, за яким спостерігали актори, студенти і викладачі театральних вузів. Заняття було присвячене темі «Кола уваги і атмосфера».

«Спочатку на сцені були тільки ми, але вже через десять хвилин багато хто підтягнувся на майданчик, так що в цілому у тренінгу взяли участь до тридцяти осіб», – розповів продюсер театру Дмитро Терновий.

«Була дуже хороша атмосфера, чудові відгуки і з приводу майстер-класу, і з приводу вистави, деякі глядачі поділилися своїми враженнями на нашому сайті, ми відчули і великий інтерес з боку ЗМІ, дали кілька телеінтерв’ю», – повідомив він, нагадавши, що «Жуки» вперше брали участь у фестивалі професійних колективів.

«Дві рівні нагороди від основного і альтернативного журі кажуть про визнання високої якості роботи. Ми, зрозуміло, хочемо подякувати організаторів фестивалю та привітати переможців у інших номінаціях, колективи, серед яких є і наші друзі », – зазначив Д. Терновий.